Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/klient.dhosting.pl/fmarketing/holograf.pl/public_html/includes/function.php on line 155

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/fmarketing/holograf.pl/public_html/includes/function.php on line 301
Hotstamping Łódź - Holograf - Holograf

Hotstamping

Nasza drukarnia dysponuje nowoczesnym zapleczem poligraficznym przeznaczonym do przygotowywania rozmaitych druków – specjalizujemy się głównie w przygotowywaniu biletów oraz druków ścisłego zarachowania. W celu ich dodatkowego zabezpieczenia stosujemy technikę hotstamping. Łódź jest naszą siedzibą, ale nasze usługi kierujemy także do odbiorców z całej Polski – gotowe druki można odebrać w naszej siedzibie lub też możemy przesłać je do Państwa kurierem.

Hotstamping, inaczej nazywany także termodrukiem, złoceniem czy srebrzeniem, to specjalna technika druku, do której wykorzystuje się folie hot-stampingowe oraz matryce wypukłe wykonane z przewodzącego ciepło materiału. Matryca jest rozgrzewana do 100 stopni Celsjusza, następnie po zetknięciu się z folią powoduje rozgrzanie się kleju, który działa w miejscach, które mają być odznaczone przez folię hot-stampingową. W efekcie folia pozostaje w miejscu oznaczonym w projekcie.

Technika ta ma szerokie zastosowanie:

  • zabezpieczanie druków
  • uszlachetnienie po druku
  • znakowanie

Do wykonania termodruku wykorzystuje się różnego rodzaju folie. Najpopularniejsze z nich to folie metaliczne, głównie srebrne i złote, ale także kolorowe. Także wykorzystać można folie pigmentowe, dyfrakcyjne z wzorami holograficznymi czy też folie perłowe. Wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały, dzięki czemu nasze druki charakteryzują się tak efektownym wyglądem.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług poligraficznych w drukarni Holograf w Łodzi!

Zdjęcia: